BOHATÉ KRAJE PŘISPÍVAJÍ ZBÍDAČENÉ PRAZE.

V Praze je velký nedostatek a hlad. Tak tuto zprávu dovezli domů odboráři, kteří tady byli nedávno demonstrovat. Kdo toto vlastně zjistil? Když se vlastně ani sami pražané tímto asi potupným zjištěním nechlubí?

Odborové sdružení assistant manager severomoravského kraje pod vedením předačky Anny Kareny se rozpovídala jak ke sbírce = Na pomoc Praze = vlastně došlo. „ Po skončení demonstrace u Palacha, jsme s holkama dostaly hlad a šly se najíst. Ty fronty co tam v tý Praze byly na jídlo nás utvrdilo v myšlence, že v Praze je hlad “. hodiny pro V. Klause

Každý kraj a každá obec tedy začala zasílat do Prahy své přebytky. Zde je několik krásných příkladů z mnoha.  Například z Ostravy se ozvalo: „My ostravšti haviři narubeme uhla pražakum do punčochy“.

Z Vizovic dojela plná cisterna " na zahřátí" slivovice. Každý pražan si mohl načepovat 3 l. slivovice zdarma do přinesených nádob. Každá nádoba byla taky označena, aby nedocházelo ke druhému naplnění.

Moravský Krumlov posílá do Prahy  Slovanskou epopej. Starosta J.Suchý: „Plátna jsou dost velká. A když dojde toaleťák....“.

Brňané s velkou lítostí rozebrali své nové hodiny z náměstí Svobody a postavily je pod okna Pražského hradu. Budou se tam vyjímat lépe, protože prý vyjadřují surealistickou podobu Václava Klause.

Řezníci z českobudějovických Mastných krámů pořádali  v Holešovické tržnici zabíjačku a jak řekli: „Své manželky jsme sebou nebrali, protože mají své mastné krámy doma.“

Co dodat. Již jednou se = Národ sobě = angažoval na záchranu naší matky měst, ale nyní to jde od srdce.

 

foto:internet/ říjen 2010/Vlastinsvětový tisk
náš věk